آرمان توسعه آپادانا
×

گروه بازرگانی آتاماد

آتاماد،

تامین کننده مواد اولیه صنعت لبنیات

به وبسایت گروه بازرگانی آتاماد خوش آمدید

آرمان توسعه آپادانا

  کالچرهای لبنی

استارتر کالچرها فرمولاسیون میکروارگانیسم های طبیعی یا سویه هایی با سابقه استفاده بی خطر از جمله باکتری های اسید لاکتیک ، مخمرها و کپک ها هستند.

آرمان توسعه آپادانا

  استابیلایزرها

استابیلایزرها در صنایع غذایی اساسا ترکیباتی برای افزایش قوام ، تثبیت کننده بافت، افزایش کیفیت، کاهش قیمت تمام شده محصول می باشند.

آرمان توسعه آپادانا

  آنزیم های لبنی

به کارگیری آنزیم ها در صنعت لبنیات سبب نوآوری وتولید محصولات بهتر می شود به طوری که کاربرد آنها برای آینده فناوری های لبنی ضروری است.

آرمان توسعه آپادانا

  کالچرهای محافظت کننده طبیعی

استارتر کالچرهای محافظت کننده شامل گونه های باکتری هایی هستند که به دلیل توانایی آنها در کنترل رشد میکروارگانیسم های بیماری زا و یا عامل فساد در غذاهای تخمیر شده بطور خاص انتخاب و ساخته شده اند.

آرمان توسعه آپادانا
آخرین اخبار

استفاده از شیر خشک برای چاپ سه بعدی

چاپ سه بعدی محصولات غذایی معمولا با روش‌های مختلفی ازجمله حرارت لیزر انتخابی(SLS) و اکستروژن مذاب انجام می شوند. این روش‌‌ها به دمای بالا احتیاج دارند و برای ایجاد مدل‌های سه بعدی متشکل از مواد مغذی حساس به دما مناسب نیستند. شیر نمونه‌ای از مواد غذایی است که غنی از مواد مغذی مانند کلسیم و پروتئین بوده و به دما حساس هستند.

بیشتر

روز جهانی غذا

روز جهانی غذا یک روز بین‌المللی است که هر ساله در 16 اکتبر به افتخار تاریخ تاسیس سازمان غذا و کشاورزی ملل متحد (FAO) که در سال 1945 تاسیس شد، جشن گرفته می‌شود. این روز توسط کشورهای عضو سازمان بیستمین کنفرانس عمومی، در نوامبر 1979 نامگذاری شد.

بیشتر

ماست پروبیوتیک وکنترل وزن

پروبیوتیک‌ها بیشتر به دلیل توانایی در تقویت عملکرد سیستم ایمنی، کمک به هضم غذا، کنترل میکروارگانیسم‌های مضر و کمک به جذب مواد‌مغذی شناخته می‌شوند. اما تحقیقات نشان می‌دهد که پروبیوتیک‌ها، از طریق محصولات لبنی تخمیر‌شده وارد بدن شده و همچنین می‌توانند روشی مفید برای کنترل وزن، قند خون، سلامت استخوان‌ها و ارتقا سیستم قلب وعروق و . . . باشند.

بیشتر

برای دریافت مشاوره و اطلاعات فنی به روز ایمیل خود را وارد کنید